KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15307004
nr 1530 7004
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Signerad, blandteknik. Bladets mått: 65x90 cm, oramat löst blad
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
500 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:59:30
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde